Krynica Morska pokoje 1Pokój 1. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży pokój 32m² na II piętrze, przytulnie umeblowana jadalnia z 1 rozkładanym łóżkiem (wersalka). Wnęka sypialna z łóżkiem małżeńskim. Mały kącik kuchenny (2 palniki, lodówka, czajnik) oraz TV. Duża łazienka razem z WC. Widok na Zalew Wiślany. Noclegi za pokój od 100zł-280zł.

 

Krynica Morska pokoje 2Pokój 2. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży pokój 39 m² na 2 piętrze, przytulnie i stylowo umeblowany, TV, jadalnia, duży aneks kuchenny (piec z plytą ceramiczną, lodówka, czajnik), łoże małżeńskie, podwójne łóżko rozkładane (wersalka). Duża obszerna łazienka razem z WC. Ładny widok na Zalew Wiślany. Noclegi za pokój od 100zł-280zł

 

Krynica Morska pokoje 3Pokój 3. Krynica Morska ul. Nowa 27/29 (Apartament: 2 pokoje).
Duży 2 pokojowy apartament 43m² na II pietrze , przytulnie i gustownie umeblowany, jadalnia z dużym małżeńskim łóżkiem, duża wnęka kuchenna (piec z płytą ceramiczną, lodówka, czajnik) i TV. Drugi pokój z 2 łóżkami. Duża łazienka razem z WC. Duży balkon. Noclegi za pokój od 100zł-300zł

 

Krynica Morska Noclegi pokoj 4Pokój 4. Krynica Morska ul. Nowa 27/29 (Apartament: 2 pokoje).
2 pokojowy apartament 35m² na II pietrze , przytulnie i gustownie umeblowany, jadalnia z 2 łóżkami, wnęka kuchenna (2 palniki, lodówka, czajnik). Drugi pokój z dużym małżeńskim łóżkiem i TV. Duża łazienka razem z WC.
Noclegi za pokój od 100zł-280zł

 

Krynica Morska Noclegi pokoj 5Pokój 5. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Pokój 25m² na III piętrze, przytulnie umeblowany, wyposażony w lodówkę, czajnik. Duże dwuosobowe łóżko i jedno pojedyncze łóżko, TV, duży stół z krzesłami, duża łazienka razem z WC. Balkon z widokiem na Zalew Wiślany.
Noclegi za pokój od 100zł-250zł

 

Krynica Morska hotele 6Pokój 6. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży 2-osobowy pokój na III piętrze 25m²,przytulnie umeblowany, mały ankes kuchenny ( lodówka,czajnik, kuchenka 2-palnikowa). Duże małżeńskie łoże, TV, stół z fotelami. Obszerna łazienka z WC, duży umeblowany balkon z widokiem na Krynicę Morską i Zalew Wiślany. Noclegi od 100zł-200zł za pokój.

 

Krynica Morska pokoje 7Pokój 7. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Obszerny pokój na III piętrze 40m², przytulnie umeblowany, mały aneks kuchenny (lodówka, czajnik, kuchenka 2-palnikowa). Jedno pojedyncze łóżko oraz jedno podwójne łóżko, duży okrągly stół z krzesłami, TV, bardzo duża łazienka razem WC. Noclegi od 100zł-250zł za dobę za pokój.

 

Krynica Morska pokoje 8Pokój 8. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży pokój 35m² z aneksem kuchennym na III piętrze, wygodnie umeblowany, wyposażony w lodówkę, czajnik. 2 pojedyncze łóżka oraz jedno 2-osobowe łóżko, duży stół z krzesłami, TV. Duża łazienka z WC. Noclegi od 100zł-280zł za dobę za pokój.

 

Krynica Morska pensjonaty 9Pokój 9. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży pokój 33m² na I piętrze, gustownie umeblowane, wyposażony w lodówkę, czajnik). Duże małżeńskie łoże, 1 pojedyncze łóżko, duży stół z krzesłami, TV.Duża łazienka z WC, duży obszerny taras z widokiem na Zalew Wiślany i Krynicę Morską.
Noclegi od 100zł-250zł za dobę za pokój.

 

Krynica Morska hotele 10Pokój 10. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
1-pokojowe duże mieszkanie 50m² na I piętrze, gustownie umeblowane, duży aneks kuchenny (piec z płytą ceramiczną, lodówka), duże obszerne małżeńskie łoże oraz 2 pojedyncze łóżka. Duży stylowy stół z krzesłami. Przestrzenna łazienka z WC. Wyjście na duży taras z widokiem na Zalew Wiślany. Noclegi od 100zł-300zł za dobę za pokój.

 

Krynica Morska kwatery 11Pokój 11. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży pokój 31m² na 1 piętrze z tarasem, przytulnie umeblowana jadalnia z pojedyńczym łóżkiem. Wnęka sypialna z łóżkiem małżeńskim. Aneks kuchenny (piec elektryczny, lodówka, czajnik). Duża łazienka razem z WC. Noclegi od 100zł-250zł

 

Krynica Morska pokoje 12Pokój 12. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży pokój 34m² na 1 piętrze z tarasem, przytulnie umeblowany z pojedyńczym łóżkiem. Duże łóżko małżeńskie. TV, lodówka, czajnik. Duża łazienka razem z WC.
Noclegi od 100zł-250zł

 

Krynica Morska noclegi 13Pokój 13. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży pokój 34m² na parterze z tarasem z 2-osobowym łóżkiem oraz z jednym 1-osobowym łóżkiem. TV, aneks kuchenny z lodówką i czajnikiem. Duża łazienka razem z WC.
Noclegi od 100zł-250zł

 

Krynica Morska pokoje 14Pokój 14. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Przestrzenny pokój 34m² na parterze z tarasem z 2-osobowym łóżkiem oraz szerokim (120cm) 1-osobowym łóżkiem. TV, lodówka i czajnik. Duża łazienka razem z WC.
Noclegi od 100zł-250zł

 

Krynica Morska pokoje 15Pokój 15. Krynica Morska ul. Nowa 27/29
Duży pokój 34m² na poddaszu z widokiem na Zalew Wiślany. W głównym pomieszczeniu duże łóżko małżeńskie, w 2 pomieszczeniach mniejszych znajduje sie pojedyńcze łóżko.  TV, aneks kuchenny z lodówka, czajnik. Duża łazienka razem z WC.
Cena od 100zł-280zł

 

KRYNICA MORSKA NOCLEGI - kwatery, pensjonaty i hotele

Dziś modna jest egzotyka. Na tyle modna, że powszechne stały się urlopy w dalekich krajach, gdzie można poznać obce kultury, a po powrocie pochwalić się przed znajomymi swymi doznaniami. Tylko że przy powszechności wyjazdów w dalekie, odmienne kulturowo miejsca egzotyka przestała być sobą, spowszedniała nam i stała się zwyczajnie nudna. Do tego dochodzą dzisiaj różne wahania społeczne i polityczne w tych krajach, czyniące urlop mniej przyjemnym, a nawet niepewnym. Najwyższy czas na alternatywę.
Na długo zapomnieliśmy o polskim wybrzeżu. Kojarzyło się nam ono z siermiężnym "wypoczynkiem zorganizowanym" niosącym za sobą noclegi w ciasnych, nędznie urządzonych klitkach oraz nieodzowną zupę mleczną na powitanie dnia. To wszystko było na tyle nudne i przewidywalne, że zapragnęliśmy czegoś całkiem nowego, zapominając o wielu atrakcjach i ciekawostkach, które oferuje nam nasze własne wybrzeże. Jednak trzeba zauważyć, że epoka 'wczasów pracowniczych' i wszechobecnej zupy mlecznej dawno dobiegła końca.
Dobrym przykładem tej zmiany może być Krynica Morska, która z siermiężnej miejscowości wczasowej przemieniła się w przyjemne i żywe miejsce, zapewniające wypoczynek wysokiej jakości, nie tracąc przy tym kameralnej atmosfery. Tamtejsze pensjonaty, hotele, pokoje i kwatery oferują dziś noclegi w zupełnie nowym standardzie, czego dowodem jest pensjonat Willa Kobranocka.
Krynica Morska jest miejscowością niezwykle atrakcyjnie położoną. Zajmuje mierzeję rozgraniczającą pełne wody Bałtyku oraz Zalew Wiślany, stanowi tez idealną bazę wypadową do wielu różnorodnych miejsc. Miejsc mogących zaoferować wrażenia, których nie znajdziemy podczas egzotycznych podróży, dokładnie w myśl starego hasła, że cudze chwalimy, a nie znamy swego, które wcale nie jest gorsze. Z portu jachtowego i przystani w Krynicy Morskiej (od których Willę Kobranocka dzieli jedynie 200 m.) można wypłynąć do Fromborka, Elbląga, a nawet Kaliningradu – tej rosyjskiej enklawy w środkowej Europie, serca dawnych Prus Wschodnich, które oferuje nam jeszcze inne, prawdziwie egzotyczne, wrażenia. Niedaleko z Krynicy Morskiej także do Trójmiasta oraz na Warmię i Mazury.
Pensjonat Willa Kobranocka w Krynicy Morskiej zupełnie zrywa ze stereotypem dawnych nadmorskich wczasów, zapewniając nam, w bardzo przystępnych cenach, warunki wcale nie odbiegające od tych, do których przywykliśmy podczas egzotycznych wojaży. Oferuje on noclegi w widnych i przestrzennych pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych, jak też w jedno- oraz dwupokojowych apartamentach z własnym aneksem kuchennym. Na uwagę zasługuje to, że pokoje i apartamenty są niebanalnie urządzone i łączą nowoczesne wzornictwo ze stylowymi meblami, często posiadającymi już walor antyków. Wszystkie te meble, mimo różnicy epok i stylów, łączy wygoda, funkcjonalność i interesująca estetyka. Sprawia to, że wypoczywamy nie tylko w pięknym miejscu, ale też pięknym otoczeniu, pozwalającym poczuć nam atmosferę domowego komfortu. Oczywiście wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę, telewizor, czajnik i komplet naczyń, do każdego przylega też własna łazienka. Do dyspozycji gości Willi Kobranocka pozostają także bezpłatne miejsca parkingowe. Nie trzeba dodawać, że sąsiedztwo Willi także jest niezwykle atrakcyjne i znajdziemy w nim też inne pensjonaty, hotele, kwatery oraz wiele sklepów, knajpek, restauracji, barów i innych miejsc mogących nam dostarczyć urlopowej rozrywki. Niewątpliwie więc noclegi w pensjonacie Willa Kobranocka są gwarancją pełnego wrażeń, niebanalnego i przede wszystkim wygodnego urlopu. Dziś modna jest egzotyka, lecz prawdziwej, inspirującej egzotyki nie znajdziemy już w tak popularnych ciepłych krajach. Znajdziemy ją pod nosem – na naszym własnym wybrzeżu, w Krynicy Morskiej.

 

Pokoje, apartamenty i noclegi w Krynicy Morskiej

Pensjonat w Krynicy MorskiejApartamenty w Krynicy MorskiejKrynica Morska apartamentyPensjonaty w Krynicy Morskiej

 

Krynicznie morski lipiec


jest miejsce gdzie na plaży
pod stopą piasek chlipie
płacze na mojej twarzy
krynicznie morski lipiec
barwą ciężkiego wina
dusi się zmierzch w sinicy
żyły sobie podcina
lipcowy dzień w krynicy
noc jest księżyca dziełem
on łypie żółtym ślipiem
gorących nocy pełen
morski krynicznie lipiec
jak łzy jest słone morze
bo piasek w oczach szczypie
jak piecze coraz gorzej
morsko- kryniczny lipiec
acetylenem słońca
po skórze dreszczem przypiekł
pogodny nie do końca
krynicznie morski lipiec
jest miejsce gdzie na plaży
pod stopą piasek chlipie
płacze na mojej twarzy
krynicznie morski lipiec

Kryniczny sierpień


był kiedyś taki miesiąc
sierpień osiemdziesiąt
szum radioodbiornika
w nim sygnał wciąż zanikał
nic nie dawało kopa
jak wolna europa
a było radio takie
co miało stary lakier
w magicznym morskim oku
był mrugający spokój
teraz gdy na to patrzę
czuję się jak w teatrze
piękną cysternę z płocka
jak villa kobranocka
prowadzę jakby we śnie
wszystko robię za wcześnie
póki się tym nie wyczerpię
jadę w kryniczny sierpień
życie stało się szorstkie
wiozę z krynicy morskiej
olej z płastug i makrel
każdy następny zakręt
wspomnienia o krynicy
smutny znad kierownicy
widzę to patrząc w szybę
patroszy tak jak rybę
dni się stały krótsze
widzę to w swoim lustrze
przecieka czas przez palce
wiruje tak jak w pralce
silniku mej ciężarówki
powtarzaj wciąż to mów mi
więc mruczy mi cysterna
swojemu panu wierna
zamiast zmartwień i cierpień
wiozę kryniczny sierpień

 


Autor: Andrzej Marek Michorzewski

 

Nasz serwis używa cookies. Akceptujesz? Więcej o cookies na villakobranocka.pl